user_mobilelogo

Afbeelding2

 

 

bgfbgfbgfbfgf


Medio april 2020 sluit de Veenkamp

Schermafbeelding 2020 01 03 om 00.21.27

 

Veel van onze activiteiten vinden plaats in de multifunctionele ruimte van de Veenkamp. Helaas komt hier dit jaar een einde aan, de Veenkamp zal medio april 2020 gesloopt gaan worden. 

Omwonenden van de Veenkamp hebben aangegeven dat zij soortgelijke faciliteiten (multifunctionele ruimte etc.) terug willen op de plek waaer nu de Veenkamp staat. Echter is het nog niet volledig duidelijk of dit ook gaat gebeuren. Mogelijk dat wij als Buurtvereniging het Loo in de toekomst met onze activiteiten terugkeren naar de plek aan de Gemzenstaat.

Artikel in de Stentor over de sloop van de Veenkamp.

Wanneer de sloop gaat starten zal de Buurtvereniging met haar activiteiten uitwijken naar wijkcentrum de Groene Hoven gevestigd aan de Koninginnelaan 280.