user_mobilelogo

Afbeelding2

 

 

bgfbgfbgfbfgf


En hij is online, een nieuwe website!

Schermafbeelding 2017 04 26 om 17.30.35

 

Onze vorige website was alweer 6 jaar oud en was toe aan een update. Doormiddel van de update zijn we in staat om nog gemakkelijker artikelen en foto's te plaatsen op onze website. Daarnaast zorgt de modulaire opbouw ervoor dat we de website op ieder moment kunnen uitbreiden met extra mogelijkheden.


De website werkt nu vele malen sneller en is voorzien van de laatste beveiligingsupdates. Daarnaast is er rekening gehouden met de toekomst, zo zullen er later nog vele functionaliteiten worden toegevoegd aan de website. De website heeft nu ook de beschikking over een beveiligde verbinding met de webserver, dit doormiddel van een SSL certificaat. Mocht u vragen en/of opmerkingen hebben dan vernemen wij dat graag van u.


De aankomende weken zal er nog door Webdexter.nl aan onze website worden gewerkt. Een aantal zaken zullen nog veranderen, wij houden u op de hoogte via onze Facebook pagina.


Vriendelijke groet,
Het bestuur